Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

BTvizyon Anadolu Toplantıları

BTvizyon Anadolu toplantı etkinlikleri, bilişim teknolojilerine ilişkin güncel ve gelecek vizyonların, deneyimlerin, bilgilerin, ürün ve çözümleriniz paylaşıldığı fiziksel toplantı platformudur.

BTvizyon Dijital Etkinlikleri

BTvizyon Dijital, özel platformu ile sponsor firmalara ve izleyici olan katılımcılara gerçek bir etkinliği dijital ortamda sunar. Bu hizmet “Dijital Etkinlik” olarak gerçekleşir. Sistem ve kurgu webinar değildir, online toplantı değildir.

BThaber Dijital ürün tanıtım Platformu

BThaber Dijital – Ürün Tanıtım Platformu etkinlikleri bilişim teknoloji sağlayıcıları ile çeşitli firmaların temsilcilerini çevrimiçi ortamda buluşturulmasını sağlar. Bu etkinlikler, bilişim teknolojileri sağlayıcılarının hedefledikleri potansiyel kullanıcılar ile gelecek vizyonlarını paylaştıkları, ürün ve çözümlerinin tanıtımını yaptıkları ve örnek uygulamalarını gösterdikleri buluşma ve pazarlama platformudur.

BTvizyon Teknoloji Platformları

Güncel ‘’Teknoloji’’ konularının paylaşıldığı bir paylaşım platformudur.

Bilişim Zirvesi

Bilişim Zirvesi – ICT Summit etkinliği, Türk İş Dünyası’nın teknoloji ile etkileşiminin bugününü ve geleceğini konuşturan ülkemizin ve bölgenin lider iş ve işbirliği etkinliğidir.

Bilişim 500 Plus

Türk bilişim sektörünün ciroları itibariyle en büyük 500 şirketi araştırmasıdır.

TechFinTech

Bünyesinde bilişim teknolojileri ve ekonomisi alanında etkinlik, yayıncılık ve araştırma hizmetleri sunan, BThaber, Bilişim Zirvesi, BTvizyon, Bilişim 500 gibi markaları barındıran Bilişim Zirvesi Etkinlik Şirketi yeni bir etkinliğe daha imza atılıyor. TechFinTech.

C Suite

BThaber’in özel ve kapalı olarak düzenlediği bu büyük buluşma etkinliği sadece özel ve seçilmiş olarak davet edilen yöneticiler ile sınırlı sayıda sponsor temsilcisine açıktır.

CXO Roundtable Buluşma Toplantıları

'Roundtable Buluşma Toplantıları' bir masa etrafında seçilmiş ve özel davetli kitlenin katılımıyla kapalı olarak gerçekleştiriliyor.

BThaber Dijital Etkinlikler

BThaber Gazetesi’nin düzenlediği özel dijital etkinlikler dizisidir. 3G1K (3 Gazeteci ve 1 Konuk ile röportaj), Eskiler Bilir, CxO 30’ ve bilişim teknoloji sağlayıcıları ile çeşitli firmaların temsilcilerini çevrimiçi ortamda buluşturulmasını sağlayan özel içerikli etkinlikler BThaber Gazetesi’nin 1995’ten bu yana süregelen tecrübesi ve uzmanlığı ile düzenlenir.

Kaptanlar

Juri ve halk oylaması ile seçilmekte olan ürün ödülleri sahiplerine tören ile teslim edilmektedir.

E-Devlet Yuvarlak Masa Toplantıları

e-Devlet projelerini hayata geçiren kurum temsilcileri ile bilişim sektörü temsilcilerini bir araya getiren, strateji ve çözümlerin paylaşıldığı çok değerli kapalı bir platformdur.

Next Step Toplantıları

Dönem yatırımları planlanmış olan seçilmiş müşterilerle sponsorları bir araya getirir.

CIO Toplantıları

Yatırım planı belirlenmiş teknoloji liderlerini bilişim şirketleri ile buluşturan etkinliktir.

BThaber Bowling Turnuvaları

Bu kez toplantı yok, konuşmacı yok, bu kez konferans salonlarında buluşmayacağız. Bu kez eğlenmek ve stres atmak için buluşacağız. Amaç yenmek ya da yenilmek değil ama ortada ciddi bir iddia var. Bowlingin Bilişim lideri olmak.

InsurTech

Genişleyen ve önemsenen sigorta dünyasındaki teknolojik yeniliklerin ve dijital dönüşümün heyecan verici platformunda, sektör liderleri, girişimciler ve teknoloji uzmanları bir araya gelecekler. İlham verici konuşmacılara sahip öncü konuşmacıların yer alacağı bu olağanüstü etkinlikte, sigorta dünyasındaki en güncel konuları ele alarak, geleceğin yaratıcı sigorta teknolojilerini hep beraber keşfedeceğiz.