BTvizyon Dijital Etkinlikleri

BTvizyon Dijital Etkinlikleri

BTvizyon Dijital, özel platformu ile sponsor firmalara ve izleyici olan katılımcılara gerçek bir etkinliği dijital ortamda sunar. Bu hizmet “Dijital Etkinlik” olarak gerçekleşir. Sistem ve kurgu webinar değildir, online toplantı değildir.

Açıklama

 

                                                         Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak! Teknoloji kullanımı bile…

Bir kabus gibi tüm dünyanın üzerine çöken “Korona Belası” tüm iş ve sosyal hayatı altüst etti. Birçoğumuz evlere kapandık ve kapanmaya da devam ediyoruz. Bu kara günlerin tam olarak ne zaman geçeceğini bilemiyoruz ama bir yandan da işlerimizi uzaktan da olsa yapmak zorundayız. Bunun için de teknolojinin bizlere sunduğu imkanları sonuna kadar zorluyoruz, iş alışkanlıklarımızı değiştiriyor, yeni iş modellerini hayata geçiriyoruz. Kısacası geleceği biraz öne çekiyoruz.

Kurumların gelecek vizyonlarını, teknolojik çözümlerini ve yeniliklerini hedefledikleri katılımcı grupları ile paylaştıkları ortamlar sunan BTvizyon Etkinlikleri de günümüzün değişen koşulları çerçevesinde yeni bir modele geçiyor.

Dönüşen dünyanın tüm yeni teknolojilerini tehdit olarak değil sunduğu fırsatlar açısından değerlendirmek; var olan yapıları sadece değiştirmek değil, inovatif bir yaklaşımla yeniden inşa etmek günümüz liderlerinin bir numaralı gündemi haline geldi.

Yakın geleceğe bakarken artık hiçbir şey ütopik değil. Parasız ve bankasız yaşamaya çoktan başladık, alışverişe gitmiyoruz her şey kapımıza geliyor, hastaneye gitmeden sağlık kontrolünden geçebiliyoruz, çalışma arkadaşınız bir robot, otomobiliniz kendi park yeri bulup park ediyor, merak ettiğiniz tüm haberler yapay zeka ile size özel seçilip ekranınıza geliyor, fırınınız siz trafikteyken yemeği pişiriyor vs. Bunların hepsi dijital ekonominin yarattığı dönüşen dünyanın birer ürünü.

Toplum sağlığı ve hızlı dönüşüm zorunlulukları nedeni ile BTvizyon Dijital Etkinlikleri, profesyonel bilişimcilerin, değişen koşullara kurumsal olarak ayak uydurabilmeleri için gereken teknolojik içerikleri sunuyor. BTvizyon Dijital Etkinlikler kapsamında, kurumlar kurulmuş hazır altyapıyı kullanarak ve Bilişim Zirvesi Etkinlik Şirketi’nin geniş veri tabanına dayalı pazarlama olanaklarından yararlanırlar.

 

BTvizyon Dijital Etkinliklerini farklı kılan özellikler:

Sistemde Moderatör/Sunucu, Konuşmacı/Panelist, İzleyici Katılımcı olmak üzere 3 tip rol bulunmaktadır.

  • Sunucu ve Konuşmacı rollerinin görüntü ve sesi tüm katılımcıya iletilmektedir.
  • Sunucu ve konuşmacılar ekran paylaşım özelliği ile sunumlarını izleyicilere gösterebilirler.
  • İzleyiciler yazılı olarak sorularını sunucuya iletebilirler, yazışabilirler.
  • Konuşmacılar ile izleyicilerin dijital etkinliğe erişim linkleri farklıdır.
  • Davet, kayıt ve etkinliğe giriş kısımlarındaki alanlar her etkinlik için özel ve logolu olarak tasarlanabilmektedir.
  • Sistemden detaylı olarak izleyicilerin kayıt ve katılım raporları alınabilmektedir. Etkinlikte kaldıkları süre ve saatler dahil olmak üzere rapor oldukça detaylıdır.
  • Kapalı etkinlikler için izleyici kaydına onay mekanizması eklenmesi mümkündür.
  • Etkinlik sırasında ve sonrası tüm izleyiciye anket yapılabilmektedir.
  • Etkinlik bitiminde katılan izleyicilere sistem istenirse otomatik sertifika hazırlayarak sahiplerine iletebilmektedir.
  • BTvizyon Dijital Etkinlikler kapsamında, kurumlar kurulmuş hazır altyapıyı kullanarak ve Bilişim Zirvesi Etkinlik Şirketi’nin geniş veri tabanına dayalı pazarlama olanaklarından yararlanırlar.