Bilişim 500 Plus

Bilişim 500 Plus

Türk bilişim sektörünün ciroları itibariyle en büyük 500 şirketi araştırmasıdır.

Açıklama

‘’Bilişim Sektöründe gündem ve katma değer sağlama’’ misyonu ile yapılanmış olan Şirketler Grubumuz, uzun yıllardan bu yana katma değerli hizmetlere ilişkin alanlarda lider projeler yaratma, geliştirme ve uygulama konularında önderliğini sürdürüyor.

Şirketler Grubumuzda 20 yıldır ‘’Türkiye’nin Bilişim Sesi’’ olan BThaber A.Ş., Türk Bilişim Sektörüne hizmet vermeyi, iş dünyasının teknolojiyi daha etkin, bilinçli ve verimli kullanması için bilgilendirme araçları geliştirip sunmayı ilke edinmiştir.

Buradan yol çıkarak, Türk bilişim sektörünün ciroları itibariyle en büyük 500 şirketini genel ve faaliyet gösterdikleri alt kategoriler itibariyle sıralayan, pazar hakkında öngörü ve özellikleri belirleyen detaylı bir çalışmayı her yıl kamuoyuna gururla sunmaktadır.

‘’Bilişim 500 – İLK BEŞYÜZ BİLİŞİM ŞİRKETİ Araştırması’ na ilişkin veriler, sektörün en önemli ve tek aynası olarak algılanmakta, bilişim şirketlerinin yanı sıra kamu ve özel sektör alımlarında bir referans olarak kullanılmaktadır.
Araştırma sonuçları ise bir törene ile kamuoyuna açıklanmaktadır. Ödüllerin sahipleri ile buluştuğu Tören’e Bilişim sektörünün en üst düze yöneticileri, yabancı Ticaret Ataşeleri ve basın yoğun ilgi göstermektedir.

BİLİŞİM 500 PDF DOSYALARI

Son 10 Yılın Bilişim 500 Araştırma Sonuçları’na aşağıdaki pdflerden ulaşabilirsiniz.

 

Telif Hakkı Uyarısı

5846 Sayılı Fikir Ve Sanat Eserleri Kanunu ve Uluslar arası Anlaşmalar uyarınca; bu PDF dosyalarında sunulan tüm yazılı ve görsel materyal, makaleler, fotoğraflar, çizimler, eser fotoğrafları ve websitesi kodları, Bilişim Zirvesi Etkinlik Limited Şirketi’ne ait olup, ilgili fikri ve sınai mülkiyet hakları, telif hakkı, ticari marka, patent veya diğer kanunlar kapsamında korunmaktadır. Bilişim Zirvesi Etkinlik Limited Şirketi’nin yazılı onayı ve izni olmadan yukarıda sözü edilen bilgilerin kopyalanması, dağıtılması, uyarlanması, düzenlenmesi, kamuya açık bir şekilde yayınlanması, kamuya açık bir şekilde iletilmesi, aktarılması, kiralanması, satılması ve kısmen de olsa başka ortamlarda paylaşılması yasaktır. Bir fikri mülkiyet hakkının ihlal edilmesi durumunda, ihlal eden kişi bütün yasal yükümlülüğü üstlenecektir. Bilişim Zirvesi Etkinlik Limited Şirketi ve/veya ilgili hak sahibi yasal işlemlere başlama hakkını saklı tutar.

 

  2011                                                    2012                                                   2013

       

 

   2014                                                    2015                                                   2016

      

  2017                                                      2018                                                  2019

      

2020