Yeni Nesil Tehdit Önleme : CrowdStrike Falcon ve Adeo

Genel Açıklama

Yeni Nesil Tehdit Önleme : CrowdStrike Falcon ve Adeo

Dijital Etkinlik

Yeni Nesil Tehdit Önleme : CrowdStrike Falcon ve Adeo

Siber saldırganlar, kurumunuzun bilgi işlem altyapısındaki boşlukları bulup onları kendi çıkarları için suistimal etme konusunda amansız ve yenilikçi olmaya devam ediyorlar. Yeni nesil tehdit önleme teknolojilerini şekillendirmede dünya bilişim sektörüne liderlik eden ve bulut tabanlı uç korumasında öncü olan Amerikalı siber güvenlik markası CrowdStrike ile yönetilen güvenlik hizmetleri (MDR) alanında Türkiye’nin lider markası ADEO yeni bir işbirliğine imza attı. ADEO Siber Güvenlik, Crowdstrike’ın Türkiye’deki ilk ve tek CrowdStrike Yönetilen Güvenlik Hizmetleri yetkinliğine sahip iş ortağı oldu. CrowdStrike’ın siber güvenlik çözümlerini, başta uç nokta izleme ve müdahale olmak üzere birçok servisine entegre etmiş oldu.

Crowdstrike Falcon platformu tarafından yönetilen tehdit avcılığı hizmeti OverWatch’ın 30 Haziran 2021’e kadar olan 1 yıllık verilerine göre kurumlara izinsiz girişlerde yüzde 60’lık bir artış var. Saldırıların yüzde 74’ü e-suç içerikli olup izinsiz girişlerin yüzde 40’ı telekom sektörüne yöneliktir.  

ADEO ve CrowdStrike’ın attığı bu adım ile; bütünleşik bir siber güvenlik yaklaşımını benimseyen şirketler sadece uç nokta güvenliği değil, bulut iş yüklerinin güvenliğinden konteyner güvenliğine kadar birçok alanda, teknolojik olarak doğru ve güvenilen bir altyapı ile bu altyapının üzerinde çalışan kesintisiz bir siber güvenlik hizmetini birlikte sorunsuz bir şekilde alabiliyor olacak. Bu etkinlikte Adeo Siber Güvenlik ve Crowdstrike işbrliğinin sunacağı benzersiz faydaları ve CrowdStrike Falcon® platformunu ADEO’nun siber güvenlik servisleri ile birleştirerek müşterilerimizin güvenlik olgunluklarını nasıl değiştireceğimizi anlatıyor olacağız.