Makine Öğrenme Tabanlı NGFW Platformu

Genel Açıklama

Makine Öğrenme Tabanlı NGFW Platformu

Dijital Etkinlik

Makine Öğrenme Tabanlı NGFW Platformu

Genel olarak pek çok kurumun ağlarında birçok güvenlik duvarı kurulu bulunmaktadır ancak çoğunlukla, ayrı cihazlar arasında oluşan uyuşmazlıklar ve karmaşık durumlar nedeniyle bunların yönetimi ve denetimi sorunlu olmaktadır. Bunun sonucunda da yönetimsel işlemlerde ve ilgili süreçlerde harcanan personel/saat gibi gizli maliyetlerde bir artış gözlenmektedir.

Panorama Palo Alto Networks gelecek nesil güvenlik duvarlarının merkezileştirilmiş yönetimini ve izlenmesini sağlar. Yöneticiler merkezi bir konumdan uygulamalar, kullanıcılar ve güvenlik duvarlarından geçen içerikler hakkında bilgi edinebilir. Uygulamaların güvenli kullanımını sağlayacak olan politikaların devreye alınmasını sağlamanın yanı sıra ağ üzerinde neler olup bittiği hakkında bilgi sahibi olmak, kontrol ve korumayı en üst seviyeye çıkartırken yönetimsel çabaları en aza indirmektedir.

PanOs 10.0 ile birlikte akıllı güvenlik yönetimi bir adım daha ileri gidiyor. Dünyanın ilk makine öğrenmesi destekli güvenlik duvarında bu yeni işletim sistemi, tehditlerin bir adım önünde olmanızı, IOT Teknolojileri dahil herşeyi görmenizi ve önerileriyle hataları azaltmanızı sağlıyor. Bu dijital konferansta  PanOs 10.0 lie gelen yeni özellikler detayları ile paylaşılacaktır.