Dell OEM ile Buluta Hazır Dizaynlar ve PlusClouds Başarısı 2020

Genel Açıklama

Dell OEM ile Buluta Hazır Dizaynlar ve PlusClouds Başarısı 2020

Dijital Etkinlik

Dell OEM ile Buluta Hazır Dizaynlar ve PlusClouds Başarısı 2020

Etkinliğe katılım için aşağıdaki linke tıklayınız...

Otomasyon teknolojileri olmadan veri merkezi yönetme döneminin bittiği bu dönemde Dell Platinum Partneri Radius’un veri merkezi dizaynları ve PlusClouds’un Orchestrator LEO™  yönetilebilir yazılım platformuyla özelleştirdiği Bulut’a-Geçiş-için-Hazır donanım ailesi sayesinde, sıfırdan oluşturulabilir özelliklerdeki bu teknoloji aynı zamanda mevcut veri merkezinin kendi kendini yöneten bir yapıya dönüşmesini de sağlar.

Uzman yerli mühendisler tarafından geliştirilen bu orkestrasyon aracının altyapısında bir veri merkezinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak TÜBİTAK teşvikli 75 tane gömülü ve buluta hazır modülleri ile veri merkezleri, uçtan uca tek bir yönetim paneli üzerinden daha kolay ve daha düşük maliyetlerle yönetilebilmekte. Bunun sonucunda özel firmalar ve devlet kurumları veri merkezi yatırımlarını LEO çözümü ile minimum %50 tasarruf sağlayarak gerçekleştirme imkanına kavuşmaktalar.

Türkiye'de başlayan bir birliktelik ile tüm dünyada satışa hazır hale gelmiş olan yazılım ve topoloji tarafı %100 yerli mühendisler tarafından geliştirilmiş olan donanım + yazılım dahili çözümün ilk lansmanı dijital ortamda gerçekleşiyor.