Container Teknolojisi ile BT Altyapısında Devrim

Genel Açıklama

Container Teknolojisi ile BT Altyapısında Devrim

Dijital Etkinlik

Container Teknolojisi ile BT Altyapısında Devrim

Dijital etkinliğimize katılım sağlayarak, depremzede çocuklarımız için Darüşşafaka çatısı altında nitelikli eğitim ortamını oluşturmaya katkıda bulunmuş olacaksınız.

Globalleşme ve dijital dönüşümler ışığında şirketlerin bilişim teknolojileri alanında dönüşümü de kaçınılmaz bir hal almaktadır. 

 

Bu dijital etkinlikte bilgi teknolojilerinde hızla büyüyen Container Teknolojisini ve bunun BT altyapısını tasarlama, devreye alma, yönetme yöntemlerinde nasıl devrim yarattığını keşfedeceğiz. 

 

Ölçeklenebilirlik, esneklik, taşınabilirlik dahil olmak üzere modern uygulama geliştirme ve devreye alma açısından  Container Teknolojisinin avantajlarına değinirken;  bulut bilişimde Container Teknolojisinin BT güvenliği ve altyapısı üzerindeki etkisini de tartışıyor olacağız.

Ülkemizin yaşadığı büyük deprem felaketi sonrası yaşadığımız acı tarifsiz. Geleceği inşa edecek ve tartışmasız desteğe en çok ihtiyaç duyan depremzede çocuklarımıza, Darüşşafaka çatısı altında nitelikli eğitim ortamının oluşturulması için dijital etkinliğimizi izleyen her bir katılımcı adına bağış yapılacaktır.