C Suite Buluşması - 2025

Genel Açıklama

C Suite Buluşması - 2025

İstanbul

C Suite Buluşması - 2025

Hangi alanda faaliyet gösterirse göstersin fark etmez, her şirket, dijital dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmek ve geliştirdikleri projelerle bu teknolojileri, iş süreçleri ile entegre etmek zorunda. Zorunda, çünkü yoğun rekabet ortamında şirketlerin ayakta kalabilmesinin yolu, doğru teknolojilerin iş süreçleriniz ile buluşturmasından geçiyor.

Tam dijitalleşme yolculuğu şirketlerin geleceğini olduğu kadar ülkemizin geleceğini de yakından ilgilendiriyor. Bir ülke ne kadar güçlü şirketlere sahipse o kadar güçlüdür.

C Suite büyük buluşması son teknolojilerin yeni fırsatlarını masaya yatırırken planlanan yeni projelerin de detayları hakkında bilgilerin paylaşılacağı bir platform olarak ortaya çıkıyor. Seçkin ve lider kuruluşların başarılı yöneticilerinin yer alacağı bu etkinlikte C Level yöneticilerin başarı hikayeleri, C adaylarına tavsiyeleri, yaşadıkları zorluklar ve sonuçları gibi pek çok değerli bilgiler paylaşılacak.

En büyüklerin buluşması BThaber Gazetesi tarafından özel ve kapalı etkinlik olarak planlandı. Sadece özel ve seçilmiş olarak davet edilen yöneticiler ile sınırlı sayıda sponsor temsilcilerine açık olan bu buluşma büyük bir iletişim ağı oluşturmayı amaçlamaktadır.