Ar-Ge & Yatırım Ekosistemi ve Bilişim Sektöründe Yansımaları

Genel Açıklama

Ar-Ge & Yatırım Ekosistemi ve Bilişim Sektöründe Yansımaları

Dijital Etkinlik

Ar-Ge & Yatırım Ekosistemi ve Bilişim Sektöründe Yansımaları

Türkiye Bilişim Sektörünün Referansı, İlk ve Tek Yayını Bilişim 500 Sistem Global ile Büyüyor!

’Bilişim Sektöründe gündem ve katma değer sağlama’’ misyonu ile 23 yıldır düzenli olarak gerçekleştirilen tarafsız BİLİŞİM 500 – “TÜRKİYE İLK BEŞYÜZ BİLİŞİM ŞİRKETİ’’ ARAŞTIRMASI için BThaber ve Sistem Global raporlama ve analizler konusunda iş birliği sağladılar.

Türk bilişim sektörünün ciroları itibarıyla en büyük 500 şirketini genel ve faaliyet gösterdikleri alt kategoriler itibarıyla sıralayan, pazar hakkında öngörü ve özellikleri belirleyen Bilişim 500 Araştırması bu yıl Sistem Global tarafından yatırımcıya ve ar-ge faaliyetlerine yönelik bir bakış açısı ile daha detaylı analiz edildi.

Şimdi ise Bilişim 500 ve Sistem Global, iş birliklerinden ortaya çıkan analizleri detaylı raporlar ile açıklayacakları dijital etkinlikler ile kamuoyuna gururla sunuyor.

 

Hem Ar-Ge çalışmaları yaparak ürün ve hizmet geliştirmek hem de çeşitli vergi avantajları ile şirketiniz üzerindeki mali yükü hafifletmek ister misiniz?

Bu dijital etkinlikte; operasyonel anlamda detaylı ve kritik bilgiler aşağıdaki soruların yanıtları ve Bilişim 500 araştırma sonuçlarından elde edilen analiz raporu ile beraber verilecektir.

 

Ar-Ge çalışmaları yaparken seçilebileceğimiz farklı lokasyonlar nerelerdir?

Ar-Ge yapan bir bilişim şirketim var. Hangi avantajlardan yararlanabilirim? 

Ar-Ge Ekosisteminde kimlerle iş geliştirebilirim ?

Ekosistemi destekleyerek yararlanabileceğiniz avantajlar: Girişimcilik ekosistemine aktarılması gereken zorunlu pay.