Teknoloji Platformları

Teknoloji Platformları

Güncel ‘’Teknoloji’’ konularının paylaşıldığı bir paylaşım platformudur.

Açıklama

Teknoloji Platformalrı, güncel ‘’Teknoloji’’ konularının paylaşıldığı Etkinliği ve BThaber Özel Ek ve Dosyası ile etkileşimli bir paylaşım platformudur. ‘’Teknoloji Platformları’’, özel sektör yöneticileri ile teknolojide söz sahibi kuruluşların yöneticilerini 2006’dan bu yana her yıl BThaber dosyasında ve Platform konferanslarında buluşturmaya devam ediyor.

Haftalık Bilgi Toplumu Teknolojileri Gazetesi BThaber bu platformlarda, gündemdeki sıcak konuları, haberlerin perde arkasını, uzmanların görüşleriyle iş dünyasına sunuyor. Platform konuları konferanstan evvel aynı konuda hazırlanan BThaber Özel Dosyası ile başlıyor. Ardından Bilişim Zirvesi Etkinlik Şirketi ile ‘’Teknoloji Platformları’’ konferanslarında teknoloji alanındaki sunumlar ve panellerde etkileşimli paylaşım ortamı yaşanıyor. Ve platformlar sonrasında yayınlanan BThaber özel Eki ile etkinlik detayları tüm BThaber okuyucuları ile paylaşılıyor.

Tüm Etkinlikler

En yeni gelişmelerden ve etkinliklerden haberdar olmak istiyorsanız E-Bülten üyeliği için lütfen mail adresiniz ile kayıt yaptırınız.