Genel Açıklama

Akıllı Ağlar ve Veri Merkezleri 2020

Dijital Etkinlik

Akıllı Ağlar ve Veri Merkezleri 2020

Etkinliğe katılım için aşağıdaki linke tıklayınız...

Günümüz şirketleri, rekabette bir adım öne geçme ve verimliliğini artırma konusunda bilişim teknolojilerini tüm iş süreçlerine entegre etmiş durumda. Artık küçük bir kesinti durumu bile şirketlerin tüm iş süreçlerinde aksamalara neden oluyor. Dolayısıyla şirketler kesintisiz bir BT altyapı platformuna sahip olmanın yanı sıra akıllı ağ teknolojilerine ihtiyaç duyuyorlar ve bu yatırımları yaparken de maliyetlerini göz önünde bulundurmak zorundalar.

Kesintisiz ve esnek bir ağ teknoloji altyapısını oluşturmak için çeşitli ürünler satın almak, bunları entegre etmek, güvenliğini sağlamak ve yönetmek artık şirketler için hem emek hem de para açısından önemli bir yük oluşturuyor. BT altyapısı da bir hizmet olarak veri merkezlerinden satın alma modeli artık günümüzün en önemli eğilimlerinden birini oluşturuyor. Veri merkezleri, dijital dönüşüm süreçlerinde önemli görevler üstleniyor.

Dijital tarafta bir dönüşüm yaşanabilmesi için dönüşümün altyapıdan başlaması gerekiyor. Ağ sistemlerinin akıllı ve esnek olması ile veri merkezleri bu altyapı tarafındaki en önemli unsurlar niteliğinde. Tabii bugünlerde yaşadığımız virüs salgını dolayısıyla çalışanları evden çalışan birçok şirket başta bu hizmetler sayesinde çalışmalarını kesintisiz olarak sürdürebiliyorlar.

Bu dijital etkinlikte verimlilik, hız, güvenlik ve maliyet gibi avantajlarının yanı sıra olağanüstü durumlarda da kurum ve şirketlerin önemli destekler alabilmesi için gerekenler ele alınacaktır.

Yorum Alanı

*Bu etkinlikte toplam 0 yorum bulunmakta.