CXO Roundtable Buluşma Toplantıları

CXO Roundtable Buluşma Toplantıları

'Roundtable Buluşma Toplantıları' bir masa etrafında seçilmiş ve özel davetli kitlenin katılımıyla kapalı olarak gerçekleştiriliyor.

Açıklama

''Roundtable Buluşma Toplantıları'' akşam yemeği sırasında bir masa etrafında seçilmiş ve özel davetli kitlenin katılımıyla kapalı olarak gerçekleştiriliyor.
Pek çok CXO için gündemin tepesinde Bilişim Teknolojieri yer alıyor. Teknolojiyi kullanarak yeni pazarlara hızlı ve başarılı bir giriş yapmak, yeni ürün ve hizmetleri müşterileri için çok daha kişiselleştirilmiş bir iş dünyasında var olabilmek onlar için birinci sırada. Tüm dikey sektörler, genelinde dönüşüm sürecindeki en önemli konuların büyük veri/analitik, sosyal ve mobil gibi paradigmalardaki kilit taşı niteliğinde konular olduğuna inanıyor . Bu doğrultuda, ''Roundtable Buluşma Toplantıları'' yöneticilerin özel ve uzman bir kitle ile gündemlerindeki maddeler ve son gelişmeler üzerine sohbet etme olanağını sunuyor.
Katılımcılar daha önceden belirlenen içerik çerçevesinde görüşlerini bildirirler. Sponsorun da katılımıyla gerçek bir yuvarlak masa ortamı sağlanır.''